HAKKIMIZDA


Hakkımızda

Montajını yaptığımız asansörlerin projelendirilmesi TS 10922 EN 81-1+A3:2011 ve TS 10922 EN 81-2 +A3:2011 uygun olarak firmamız bünyesinde deneyimli uzman mühendislerimiz teknik personelimiz tarafından ve teknik hesapları standartlarına uygun olarak bilgisayar ortamında yapılır. ÇELİKKAYA MÜHENDİSLİK ASANSÖR SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. olarak 2006 yılından bu güne kadar başta Alanya Merkez olmak üzere Alanya'nın çeşitli yerlerinde Bakım - Arıza ve Montajını gerçekleştirdiğimiz asansörlerde kullanılan malzemelerin tamamı TSE ve CE kalite belgelidir.

Firmamız 2006 yılı itibari ile faaliyetlerine başlamış olup Elektrik Mühendisi Seyit KAYA tarafından kurularak, asansörlerde can güvenliğini ön planda tutarak, kaliteli ve çağdaş hizmet prensibimiz ile siz sayın çözüm ortaklarımıza en iyi hizmeti vermekten gurur duymaktadır. Günümüz teknolojisini takip ederek ve sektörümüzün sayılı lider firmalarından biri olarak kaliteli ve dürüst çalışma politikamızdan ödün vermeden sizlere daha iyi çalışma odaklı çözümleri sunmaktadır. Teknik personelimizin konusunda sertifikalı ve en az 10 yıl tecrübeli ustalarımız ve son kontrol ekipleri ile her konuda olduğu gibi işçilik kalitesine de çok önem vermektedir.


Vizyonumuz

Kaliteli malzeme ve ilkeli iş anlayışımız ile birleştirerek en iyi hizmeti vermek ÇELİKKAYA MÜHENDİSLİK ASANSÖR ailesinin ortak amaç ve gayesidir. ÇELİKKAYA MÜHENDİSLİK ASANSÖR ailesi olarak sunduğumuz hizmetle çağdaş ve ileri teknolojiyi sizlerin daimi çözüm ortağınız olma inancı ile adımlarımızı büyük bir kararlılıkla sürdürmekteyiz. Kalitesi referansları ile sabitleşmiş olan ÇELİKKAYA MÜHENDİSLİK ASANSÖR çalışmalarında kazanmış olduğu başarıların haklı gururunu taşımaktadır. İşlem yaptığı her alanda vermiş olduğu taahhütleri eksiksiz yerine getiren kalite standardını daima yüksek tutan her gün gelişen teknolojiyi aralıksız takip eden ve teknolojik gelişmelerde pay sahibi olan

ÇELİKKAYA MÜHENDİSLİK ASANSÖR müşterilerine en kaliteli ve kesintisiz hizmeti verebilmek için kendini her konuda geliştirmeye devam etmektedir.

Yıllardır güvenilir ve kaliteli hizmet vermekte olan firmamız, sizlere en iyi şekilde güler yüzlü ve en kısa sürede hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.

Sorumluluk bilinci ile firmamız konusunda uzman ekiplerle Bakım, Arıza ve Revizyon hizmetleri de vermektedir. Zamanında bakımları yapılmayan asansörlerde emniyet, konfor, elektriğin fazla kullanımı ve sık sık oluşan arızalar gibi problemler oluşmaktadır.

ÇELİKKAYA MÜHENDİSLİK ASANSÖR olarak müşterilerimizin çağrısı haricinde firmamızca belirlenen periyodik bakımlar gerçekleştirilir bu sayede asansörünüz için emniyetsizlik kullanım rahatzıslığı ve elektrik masrafları gibi problemler giderilmiş olur.

Asansör kullanımı hariç bulunduğu ortama uygun olarak dekore edilmelidir. Dekoratiflik için gerekli olan ihtiyaçları belirleyen personelimiz asansörün bulunduğu ortama en uygun hali getirerek modernizasyon işlemlerini bulunduğu ortama en uygun şekilde tamamlamaktadır.

Öncelikli hedefin müşteri memnuniyeti olduğunu prensip edinen kuruluşumuz müşterilerine daima kesintisiz ve kaliteli hizmet verebilmek için, “kesintisiz Müşteri Memnuniyeti” olduğu bilincindedir. Firmamız personeli, Müşteri şikayetlerini dinler yapılan çalışmaların seyrini müşteri istekleri ve beklentilerine göre belirler.


Misyonumuz

Sektörel Çözüm Yaklaşımı

- ÇELİKKAYA MÜHENDİSLİK ASANSÖR, ISO 9001:2008 kalite belgesine sahiptir ve buna uygun olarak hizmet vermektedir.

- ÇELİKKAYA MÜHENDİSLİK ASANSÖR konusunda uzman Elektrik Mühendisi ve Makine Mühendisi ile asansör projelendirmelerinizi yapmaktadır.

- Firmamız; Hizmet Yeterlilik, Satış Sonrası Yeterlilik ve Garanti belgelerine sahip olup bu belgelerin gerektirdiği kuralları itina ile uygulamaktadır.

- Montajını yaptığımız asansörlerin 10 yıl sarf malzeme parçaları temin garantisi vardır.

- Tedarikçiler ile oluşturduğumuz işbirliği sayesinde tedarikçilerin ürünlerinin tasarım ve imalat safhalarında görüş ve teknik bilgi alışverişi yapmakta bu sayede müşterilerimize daha kaliteli ve ekonomik ürünlerin ulaşmasını sağlamaktayız.